Warsztaty komiksu w bibliotece w Jabłonicy Polskiej

6-10-2023 No Comments Nowości Grażyna Serafin

W dniu 3 października 2023 r. w Gminnej Bibliotece w Jabłonicy Polskiej gościliśmy Zbigniewa Masternaka – pisarza, reportażystę, scenarzystę filmowego i wielkiego pasjonata piłki nożnej. Poprowadził on warsztaty dla uczniów klasy VII ze Szkoły Podstawowej w Jabłonicy Polskiej, opowiadając, w jaki sposób powstaje komiks i skąd czerpać pomysły.

Zadaniem naszych uczestników było właśnie stworzenie komiksu, czyli ciekawej historii przedstawionej w postaci obrazków, a następnie zaprezentowanie swojej pracy na forum grupy. Na zakończenie nasz gość udzielił uczestnikom cennych wskazówek dotyczących wykonanych prac oraz rozwijania własnych pasji i talentów.

Dziękujemy panu Zbigniewowi oraz młodzieży za twórczo wykorzystany czas spędzony w naszej bibliotece.

Marzena Kielar