Tydzień Bibliotek w Jasionowie

Tydzień Bibliotek w Jasionowie
17-05-2023 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Moja Twoja Nasza Biblioteka! – Pod takim hasłem w od 8 do 15 maja 2023 r obchodzimy Tydzień Bibliotek. Biblioteka Publiczna filia w Jasionowie z tej okazji zorganizowała spotkanie z książką dla uczniów klasy I i II ze Szkoły Podstawowej. Była to niezwykła lekcja biblioteczna, gdyż tym razem poprowadził ją szczególny gość: Pan Bogusław Pacek, który na co dzień pracuje, jako kierownik Biblioteki w Chorkówce przy Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu.

Ach cóż to było za spotkanie!

Pan Bogusław wspaniale wprowadził dzieci w świat książek i biblioteki, poza tym poruszył bardzo ważne tematy związane z patriotyzmem, a zrobił to w sposób bardzo ciekawy, kreatywny i zabawny. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wzięły udział w przygotowanych dla nich zabawach. Było wiele radości, uśmiechów, tańców i słodkości.

Jest nam bardzo miło, gdyż najlepszym dowodem na to, że spotkanie było udane, są nowi mali czytelnicy, którzy jeszcze tego samego dnia przyszli zapisać się do biblioteki.

Dziękuję Pani Dyrektor SP w Jasionowie i Paniom wychowawczyniom za przyjęcie zaproszenia oraz dzieciom za aktywny udział w zabawach.

                                                                                   Monika Filak

o autorze