SPOTKANIE MUZYCZNE W GBP W HACZOWIE

11-10-2022 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Szanowni mieszkańcy,

Dnia 27 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie odbyło się kolejne spotkanie muzyczne z udziałem Pani Doroty Gierlach. Tym razem Pani Dorota przygotowała prezentację dotyczącą historii muzyki i życia wybitnych artystów polskich z lat 40. i 50 ubiegłego stulecia. Po bardzo ciekawym wstępie teoretycznym Pani Dorota zaśpiewała kilka największych przebojów z tamtego okresu.

Było to przepiękne spotkanie muzyczne, ale także towarzyskie i przyjacielskie. Dziękujemy przede wszystkim Pani Dorocie za spotkanie pełne wzruszeń i miłych doznań artystycznych, dzięki jej wrodzonemu talentowi i wyjątkowej  osobowości. Bardzo dziękujemy również wszystkim uczestnikom, którzy zawsze tak chętnie i spontanicznie włączają się w życie kulturalne i społeczne w naszych małych społecznościach lokalnych.

Grażyna Serafin