ZESPÓŁ MUZYCZNY GOSPEL RAIN W GBP W HACZOWIE

10-10-2022 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Szanowni mieszkańcy,

Dnia 7 października 2022 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie mieliśmy zaszczyt gościć zespół muzyczny GOSPEL RAIN. To wspaniałe spotkanie było możliwe dzięki głównemu  pomysłodawcy, którym jest Pan Paweł Borowicz, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Haczowie. Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi, że mogliśmy, chociaż w niewielkim stopniu wesprzeć to wielkie wydarzenie muzyczne. To pierwszy Podkarpacki Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Osób pod nazwą TOTUS TUUS FESTIWAL – HACZÓW 2022.

Festiwal muzyczny sprawił, że mieliśmy dużo gości. Uczestnicy konkursu, ich rodziny oraz opiekunowie chętnie zwiedzali zespół dworsko-parkowy, w którym obecnie mieści się siedziba biblioteki. Dziękujemy za możliwość współpracy, za wspólnie spędzone chwile w rodzinnej i przyjaznej atmosferze. To były prawdziwe chrześcijańskie rekolekcje odbywające się wprawdzie w formie muzycznej, ale niosące nadzieje i dające świadectwo żywej wiary.

Dyrektor GBP w Haczowie

wraz z pracownikami