Teatrzyk BAJKA w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie

Teatrzyk BAJKA w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie
21-09-2018 No Comments blog Monika Filak
20 września Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie zorganizowała spotkanie z Teatrem Lalkowym BAJKA. Teatr BAJKA pracuje na własnych scenariuszach pisanych w oparciu o legendy, baśnie oraz bajki mające przesłania wychowawcze i profilaktyczne. Wybraliśmy spektakle pt. „Magiczne słowo” i  „Koszyk z czystego srebra”, ponieważ głównym przesłaniem płynącym z przedstawienia jest problem wychowawczy. Na pierwszy plan wysuwa się również troska, wrażliwość i pomoc okazywana potrzebującym. Są to przedstawienia oparte na wartościach chrześcijańskich potępiające egoizm, zazdrość i chciwość. Spotkanie z przemiłymi widzami sprawiło nam wiele radości i   zadowolenia z wykonywanej pracy.
Dziękujemy wszystkim za przyjęcie zaproszenia i wzięcie udziału we wspomnianym wydarzeniu kulturalnym. Była to również znakomita okazja do odwiedzenia Biblioteki i zapoznania się z jej ofertą. Dziękujemy nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Haczowie, którzy przyprowadzili dzieci z klas od I do IV, Pani Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Haczowie i Trześniowie wraz z pracownikami oraz Siostrze Przełożonej Niepublicznego Przedszkola – Ochronka w Haczowie i ks. Katechecie, którzy z radością przyprowadzili do nas najmłodsze pokolenie mieszkańców gminy.
Dziękujemy również Pani dyrektor GOK i W wraz z pracownikami, którzy użyczyli nam Sali widowiskowej i pomogli w zorganizowaniu spotkania.
                                                                                                                                                                                                            Dyrektor GBP w Haczowie
  1.                                                                                                                                                                                                                                                            wraz z pracownikami
o autorze

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *