„ Znam język – mogę więcej”

„ Znam język – mogę więcej”
11-07-2018 No Comments blog Monika Filak

 

 

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie zakończyliśmy kurs języka angielskiego, którego założeniem było podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze TIK i języków obcych. Kurs rozpoczął się w kwietniu i trwał do 5 lipca 2018 r. Obejmował 120 godzin lekcyjnych dla 12- osobowej grupy.  Zajęcia były prowadzone w trybie 2 spotkań w tygodniu po 3 h lekcyjne, czyli średnio 30 godzin miesięcznie dla każdego uczestnika. Nauka odbywała się w dogodnych godzinach rannych. Zajęcia były prowadzone przez wykwalifikowaną Panią lektor. Szkolenie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Zarówno kursanci, jak i Pani lektor byli bardzo zadowoleni ze współpracy. Wszyscy uczestnicy pozytywnie zdali egzamin końcowy i otrzymali certyfikat językowy oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Wszystkie założone cele projektu zostały osiągnięte. Uczestnicy nabyli, uzupełnili i podwyższyli umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Ponadto zdobyli dodatkowe kompetencje potwierdzone certyfikatem, które otworzą przed nimi nowe możliwości zatrudnienia.

W sposób szczególny dziękujemy miłym kursantom. Gościliśmy bowiem w bibliotece ludzi niezwykle życzliwych, otwartych na współpracę, chętnych do nauki i samorozwoju.

Życzymy udanych wakacji!!!

 

Grażyna Serafin

o autorze

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *