„Radosna jesień – wspiera, motywuje, rozwija”

24-11-2016 No Comments blog Monika Filak

W dniu 14 listopada 2016 Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie oddział w Jasionowie miała zaszczyt gościć poetkę Panią Annę Ziemba-Lonc w ramach projektu organizowanego przez Gminny ośrodek Pomocy Społecznej w Haczowie. Pani Anna przyjechała do nas aby spotkać się z dziećmi, zaprezentować im swoją twórczość i przybliżyć  proces tworzenia i powstawania wierszy. Bardzo ciekawie opowiadała o pasji do zapisywania swoich myśli za pomocą wierszyków która ujawniała się u niej już od wczesnego dzieciństwa. Z czasem jej twórczość dojrzewała, z rymowanek o otaczających przedmiotach, przerodziła się w dojrzałe i głębokie rozmyślania o  życiu i jego wartościach.

Zachwycone spotkaniem dzieci ze smutkiem pożegnały się z Panią Anną od której otrzymały upominki i autografy.

Na zakończenie spotkania dzieci zapoznały się z biblioteką, z zasadami dotyczącymi zapisanie się do grona czytelników i wypożyczania książek, oglądały bajki i kolorowały kolorowanki.