MĄDRZY CYFROWI- Program edukacyjny

MĄDRZY CYFROWI- Program edukacyjny
6-07-2020 No Comments blog Grażyna Serafin

Szanowni Państwo,              

Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie przystąpiła do Programu Mądrzy Cyfrowi, który w swoich założeniach zakłada przeprowadzenie programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Z powodu trwającej pandemii planowane warsztaty nie odbyły się w wyznaczonym terminie, ponieważ zostały odwołane z powodu zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę znaną, jako COVID-19. Mamy nadzieję, że spotkamy się w kolejnej edycji.

Zapraszamy do obejrzenia filmowego finału Programu MC.

Finał Programu MC

Drodzy MĄDRZY I CYFROWI! Zakończyliśmy trzy edycje Programu MĄDRZY CYFROWI zrealizowanego we współpracy z Google.org. Dziękujemy Wam za aktywny udział, Wasze uwagi i pomysły. Jesteśmy pod wrażeniem działań wspaniałej Młodzieży i wspaniałych Edukatorów! Z powodu pandemii nie mogliśmy spotkać się wiosną na uroczystymi podsumowaniu Programu i prezentacji Waszych projektów, dlatego teraz przedstawiamy Wam filmowy finał Programu MC.Liczymy, że Program MC na stałe zagości w Waszych placówkach i że jeszcze się spotkamy. Wszystkie materiały programu MC są dostępne bezpłatnie na stronie https://www.madrzycyfrowi.plDziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji Programu MC: Google Poland i Google.orgPatronom Honorowym: Biblioteka Narodowa, Narodowe Centrum KulturyPartnerom: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Wspomagania Wsi, Superbelfrzy, Budząca się szkoła, Fundacja Dbam o Mój Zasięg, HumanitesPatronom Medialnym: TVN, Polska Press Grupa, Junior Media, Niezbędnik nauczyciela szkoły – Sygnał, Szkoła – miesięcznik dyrektora, Victor, Stowarzyszenie Bibliotekarzy PolskichDziękujemy Radzie Programu MC oraz Zespołowi Merytorycznemu MC za zaangażowanie i współpracę!Dziękujemy Ambasadorom Programu MC: Kasia Sokołowska, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej, Anna Dziewit Meller, Marcin Meller, Maciej Orłośza jego promocję! Zapraszamy na filmowe podsumowanie Programu MC! Prosimy o udostępnianie naszego filmu! Serdecznie pozdrawiamy, Komitet Sterujący wraz z Zespołem Programu MC

Publiée par Mądrzy Cyfrowi sur Samedi 4 juillet 2020

o autorze

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *