Kochani!
Dziś możemy pochwalić się efektami swojej pracy!
Zgodnie z obietnicą publikujemy pierwszy odcinek serii pn. „Bajki i inne opowiastki”.

Mamy świadomość niedoskonałości, popełnianych błędów, różnych niedociągnięć, ale z góry przepraszamy i postanawiamy poprawę na przyszłość. Każdy następny odcinek będzie coraz bardziej profesjonalny, obiecujemy!

W pierwszej części dzielimy się z Wami utworami, które dostępne są do przeczytania na wolnelektury.pl. Są to wiersze Konopnickiej, Leśmiana, ale przede wszystkim Kraszewskiego i Jachowicza. Poezja dość wymagająca i bogata w wyszukane a niekiedy archaiczne już słownictwo, dlatego czasem pozwalamy sobie na dwa słowa komentarza.

Życzymy miłego odbioru, pokazujcie dzieciom, znajomym, rozsyłajcie, udostępniajcie i dajcie znać jak Wam się podoba. Wasze reakcje są dla nas najlepszym paliwem do dalszej pracy!

Przyjemnego słuchania i oglądania! Pozdrawiamy!

-23:39

1253 wyświetlenia

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie

Kochani!
Dziś możemy pochwalić się efektami swojej pracy!

Mamy świadomość

Napisz komentarz…

Zdjęcie użytkownika Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie.
PON., 6 LIP
Gminna Biblioteka Publiczna w HaczowieHaczów, województwo podkarpackie

SebastianAnna i 2 znajomych

Skomentuj jako Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie

Naciśnij Enter, aby opublikować.