Zapraszamy na słuchowisko bajkowe – odcinek 2

11-07-2020 No Comments blog Grażyna Serafin

Szanowni mieszkańcy Gminy Haczów,

Czas pandemii spowodował różne ograniczenia, także te związane z wolnym dostępem do półek w wypożyczalniach bibliotecznych. Ale jest na to zawsze dobra i skuteczna rada.  Bibliotekarze starają się podawać czytelnikowi książki  przy ladzie i chętnie służą pomocą przy wyborze odpowiedniej lektury. Ci z Państwa, którzy odwiedzają biblioteki wiedzą doskonale, że nie z tym żadnego problemu. Szanujemy Państwa percepcje i oczekiwania i staramy się sprostać tym nowym wyzwaniom.  Pomimo pewnych ograniczeń nadal prowadzimy działalność kulturalną i edukacyjną. Prowadzimy kursy językowe online. Dyskusyjny Klub Książki już działa na nowo, chociaż w nieco pomniejszonym składzie. Zamieszczamy prezentacje multimedialne i relacje ze wszystkich przeprowadzonych wydarzeń na stronie biblioteki FB.  Zainicjowaliśmy także słuchowisko bajkowe, przy współpracy z GOKiW w Haczowie i grupą teatralną JoSe. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa spotka się z miłym odbiorem, tym bardziej, że staramy się zapewnić najmłodszym czytelnikom dostęp do ciekawych, radosnych  i bogatych w rady uwieńczone morałem.

Zapraszamy na kolejny odcinek słuchowiska.