Konkurs na najaktywniejszego czytelnika

24-10-2018 No Comments blog Monika Filak

W dniach od 21.06.2018r do 30.08.2018r. w Bibliotece Publicznej w Malinówce odbył się konkurs na najaktywniejszego czytelnika wakacji.
W konkursie tym wzięło udział pięcioro dzieci ze Szkoły Podstawowej w Malinówce.

Dzieci te bardzo mocno zaangażowały się w czytanie. Wykazały się dużą cierpliwością i wytrwałością w pokonywaniu kolejnych stron książek. Podczas zmagań towarzyszyła im odrobina zdrowej rywalizacji, która jeszcze bardziej motywowała uczestników do czytania.  Gdy skończyły się wakacje nadszedł czas na podsumowanie wyników oraz nagrody. Dnia 04.10.2018r. w naszej bibliotece miało miejsce rozdanie nagród. Dla Kingi, Zuzi, Damiana, Lidii, zostały wręczone nagrody w postaci dyplomów, słodyczy oraz pięknych książek ufundowanych przez Panią Grażynę Serafin Dyrektor Gminnej Biblioteki w Haczowie. Dla Kingi, która się rozchorowała nagrody były dostarczone osobiście do domu.

Myślę, że dzieci były zadowolone i usatysfakcjonowane z otrzymanych nagród. Natomiast Pani Dyrektor pragnę przy tej okazji bardzo podziękować.

Urszula Chrobak