Audiobook (Mp3) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie

12-10-2018 No Comments blog Monika Filak

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować mieszkańców gminy Haczów, że Gminna Biblioteka Publiczna  w Haczowie rozpoczęła gromadzenie książki mówionej, audiobook. Zaobserwowaliśmy, że nagranie dźwiękowe zawierające odczytany przez lektora tekst publikacji książkowej cieszy się dużą popularnością zwłaszcza u osób starszych, niedowidzących oraz takich, dla których owa forma czytania jest bardziej przystępna.
Na początek zakupiliśmy głównie powieści obyczajowe (klasyka), lektury szkolne oraz nagrania adaptacji filmowych polskich i zagranicznych.
Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania Biblioteki w celu dokonania wypożyczeń  (nieodpłatnie) i zgłaszania ewentualnych propozycji.

Dyrektor GBP w Haczowie

wraz zespołem pracowników