XI Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie.

16-03-2023 No Comments Nowości Grażyna Serafin

„Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji.”

Maria Dąbrowska

15 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie odbył się „Gminny Konkurs Pięknego Czytania”. To już XI edycja tego wspaniałego wydarzenia o zasięgu gminnym. Honorowy patronat nad Konkursem Pięknego Czytania objął Wójt Gminy Haczów, Pan Stanisław Jakiel, który wraz z Dyrektorem Szkoły w Haczowie Panem Grzegorzem Sobotą uczestniczył w spotkaniu.

To było piękne i podniosłe wydarzenie i jak co roku z ogromną satysfakcją kibicowaliśmy wszystkim uczestnikom. Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie, które warto kontynuować w przyszłości, chociażby po to, aby pokazać światu, że mamy zdolne i pracowite dzieci, które czytają i chętnie sięgają po lektury.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i wychowawcom, którzy przygotowali uczniów do konkursu i którzy na co dzień wpajają i pielęgnują te wartości, które są najważniejsze i najlepsze dla przyszłego pokolenia Polaków.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a w szczególności zwycięzcom tegorocznej edycji i życzymy dalszych sukcesów.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia, a zwycięzcy dodatkowe nagrody książkowe.

Do zobaczenie w przyszłym roku!

Dyrektor GBP w Haczowie

Grażyna Serafin wraz pracownikami