Marzec miesiącem Kobiecości i ❣️

16-03-2023 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Pod takim hasłem przebiegały spotkania w bibliotece w Trześniowie i Wzdowie, które przygotowały Panie bibliotekarki.

Pod tym hasłem  pani konsultantka przeprowadziła warsztaty pielęgnacyjno-makijażowe  w bibliotece w Trześniowie.

Panie miały okazję poznać i przetestować wybrane kosmetyki amerykańskiej firmy Mary Kay.

Mary Kay Ash chciała, aby każda kobieta miała możliwość nałożyć na swoją skórę produkty dobrane specjalnie do potrzeb jej skóry, poczuć zapach,  poznać konsystencję i pierwsze działanie. Aby dać każdej kobiecie ” ZŁOTY  SERWIS”.

Oprócz prezentacji kosmetyków Panie bibliotekarki przygotowały także prezentację dotyczącą twórczości Wisławy Szymborskiej połączoną z recytację wierszy.

Panie  biorące udział w spotkaniu w tym dniu czuły się ważne i wyjątkowe. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.  Był również czas na herbatkę i pyszne ciasto.

Zapraszamy do wspólnego świętowania w bibliotekach przyszłym roku.

Bożena Krępulec i Urszula Chrobak