WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W BIBLIOTECE W HACZOWIE

16-01-2024 No Comments Nowości Grażyna Serafin

11 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie odbyło się kolejne spotkanie muzyczne, którego gościem specjalnym była Pani Dorota Gierlach. Tym razem Pani Dorota przygotowała miłą niespodziankę bowiem w programie, znalazły się najpiękniejsze polskie kolędy i pieśni religijne. Występ wokalno-muzyczny wzbogacony był ciekawą prezentacją na temat historii, znaczenia i tradycji śpiewania kolęd, pastorałek i religijnych pieśni okolicznościowych. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, co do doboru repertuaru, w tym pięknych i mądrych tekstów, które niektórzy z nas słyszeli po raz pierwszy w życiu.

Podczas spotkania panował ciepły i miły nastrój pełen wspomnień i wzruszeń. Pani Dorota swoim anielskim głosem zachęciła nas do wspólnego kolędowania. To były bardzo przyjemne chwile spędzone w rodzinnej atmosferze. Urok osobisty, talent oraz profesjonalizm Pani Doroty sprawiają, że z każdego spotkania wychodzimy radośni i pełni nadziei.

Dziękujemy bardzo serdecznie Pani Dorocie Gierlach oraz wszystkim gościom którzy przybyli na kolędowanie w Bibliotece.

Grażyna Serafin