WALENTYNKI W BIBLIOTECE W MALINÓWCE

17-02-2023 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Szanowni Państwo,

Prezentujemy Państwu piękną relację z „Walentynkowego”  spotkania w Bibliotece w Malinówce.

Okazuje się, że książka może być doskonałą okazją do  rozmów o miłości i okazywaniu sobie uczuć.

„Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ? Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje”.
/Kubuś Puchatek,   A.A. Milne/

14 lutego to nie tylko piękne święto, ale i okazja żeby spotkać się w bibliotece.

Z tej właśnie okazji Biblioteka w Malinówce zaprosiła swoich czytelników, aby podziękować im za to, że są i z wielkim zaangażowaniem oddają się miłości do książek. W tym dniu na każdego z czytelników czekała słodka niespodzianka. Miło jest mi wspomnieć, że w Walentynki zawitała do nas klasa IV wraz z panią Anetą Opalińską. Dzieci zapoznały się z biblioteką, zwłaszcza te, które przybyły po raz pierwszy, ale byli też tacy, którzy są stałymi bywalcami, dla których zasady wypożyczania książek są dobrze znane. Każdy miał możliwość wypożyczenia książek, samodzielnie wybranych. Spotkanie z tak grzeczną klasą upłynęło bardzo szybko w przyjaznej atmosferze. Dziękuję Pani Anecie Opalińskiej, Pani Małgorzacie Śnieżek oraz Pani Dyrektor Iwonie Pelczarskiej  za zaangażowanie i współpracę.

U. Chrobak

Gratulujemy pomysłu i dziękujemy wychowawcom za pomoc i zaangażowanie  na rzecz upowszechniania i rozwoju czytelnictwa wśród najmłodszego pokolenia.

Dyrektor GBP w Haczowie.