SZKOLENIE W BIBLIOTECE W HACZOWIE

10-11-2022 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Szanowni Państwo,

Dnia 5 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie obyło się szkolenie na temat:

„Ubezpieczenia społeczne i majątkowe dla właścicieli gospodarstw rolnych”. Organizatorem szkolenia była Pani Magdalena Ignaczyńska, pracownik Doradztwa Rolniczego w Haczowie.

Szkolenie poprowadziła Pani Agnieszka Senko pracownik KRUS Brzozów. Pani Agnieszka udzieliła informacji na temat występowania boreliozy, możliwości zapobiegania chorobie, jej objawów i  metod leczenia. Następnie podjęła temat występowania wypadków w gospodarstwach. Podała definicje wypadku, mówiła o ich zapobieganiu i nieprzyjemnych skutkach.

Dodatkowym atutem szkolenia był pokaz odzieży ochronnej przeznaczonej do pracy w  gospodarstwie z użyciem środków ochrony roślin oraz konkurs o tematyce BHP.

Bardzo dziękujemy Paniom prowadzącym szkolenie, a w sposób szczególny  uczestnikom, którzy chętnie przyszli i czynnie uczestniczyli w spotkaniu.

Dyrektor GBP w Haczowie

Grażyna Serafin wraz z pracownikami