Szkolenia w GBP w Haczowie

7-02-2024 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Zapraszamy chętnych do udziału w szkoleniach (warsztatach), które odbędą się 15 i 16 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie.

15 lutego godzina 10.00 – 14.00

Temat szkolenia w dniu 15 lutego: podstawy z zakresu produkcji podcastów i sztuczna inteligencja (AI) w codziennej pracy poprzez automatyzację niektórych zadań: co warto o tym wiedzieć.

16 lutego godzina 10.00-16.00

Temat szkolenia w dniu 16 lutego: produkcja materiałów filmowych – praca z kamerą
i podstawy montażu teledysków. Canva – postawy z zakresu tworzenia plakatów, ebooków oraz podstawy tworzenia audioteki i archiwum cyfrowego.

Szkolenie skierowane jest do mieszkańców  gminy Haczów (dla dorosłych bez względu na wykształcenie i wiek). Udział w szkoleniach jest nieodpłatny, ponieważ szkolenia są prowadzone w ramach zadania realizowanego ze środków  finansowych z budżetu Priorytetu 4. Kierunek interwencji 4.1. Narodowego Programu Rozwoju  Czytelnictwa 2.0 w latach 2021-2025.