STWÓRZMY WSPÓLNIE CHOINKOWE DRZEWO CYTATÓW w BIBLIOTECE

1-12-2020 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Szanowni mieszkańcy,

Tegoroczne wydarzenia kulturalne organizowane w bibliotekach mają nieco odmienny charakter od tych, które znamy z lat ubiegłych. Wydarzenia odbywają się głównie w formie online. Tak odbywała się ogólnopolska akcja Tydzień Bibliotek, Cała Polska czyta dzieciom, Narodowe Czytanie, Noc Bibliotek. Dlatego więc postanowiliśmy wznowić akcję wspólnego tworzenia drzewa cytatów, ponieważ pod takim hasłem przebiegała tegoroczna akcja Nocy Bibliotek.

Prosimy Państwa o podanie swoich ulubionych cytatów lub powiedzeń związanych z czytaniem książek, biblioteką i zamieszczenie ich np. na Facebooku Biblioteki, poprzez wysłanie e-mail: na adres biblioteka@haczow.pl lub osobiście w bibliotece. Po każdorazowym otrzymaniu cytatów od Państwa np. w formie wyciętego kółka z papieru tak, aby można było zrobić zawieszkę, zawiesimy je na choince w bibliotece, a następnie ozdobimy nimi regały wypożyczalni dla dorosłych i dzieci. Aktywnych uczestników nagrodzimy drobnymi upominkami. Zachęcamy więc do licznego udziału w akcji także dzieci i młodzież, aby wspólnie, w oryginalny sposób udekorować świąteczne drzewko w Bibliotece.

Bibliotekarze