Spotkanie autorskie w bibliotece w Jabłonicy Polskiej

31-05-2024 No Comments Nowości Grażyna Serafin

W dniu 27 maja 2024 r w Bibliotece w Jabłonicy Polskiej odbyło się spotkanie autorskie z poetką Panią Danutą Welcer. W spotkaniu wzięli udział uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klasy II wraz z Paniami wychowawczyniami.

Pani Danuta opowiedziała nam o swojej przygodzie z poezją oraz udzieliła odpowiedzi na liczne pytania zadawne przez zainteresowane dzieci. Zaprezentowała nam swoją twórczość na podstawie tomików pt. ”Myśli zebrane sercem pisane” i „Bajkowy kalendarz oraz opowiedziała historię powstania tychże utworów. Nie zabrakło również głośnego czytania bajek i recytacji wierszy w wykonaniu poetki.

Na zakończenie spotkania były podziękowania, wyrazy uznania i gorąca wymiana myśli. Ponadto można było nabyć tomiki poezji opatrzone dedykacją autorki.

Składam serdeczne podziękowania Pani Danucie Welcer za to, że zechciała poświęcić swój czas i gościć w naszej bibliotece oraz za serdeczną i ciepłą atmosferę tego spotkania. Dziękujemy Panu Bogusławowi Packowi za współpracę i pomoc w organizacji i przebiegu tego spotkania.

Marzena Kielar