SENIORZY W BIBLIOTECE W HACZOWIE

29-09-2022 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Szanowni mieszkańcy!

Dnia 27 września do Gminnej Biblioteki Publicznej w Haczowie zawitali wyjątkowi goście. Grupa seniorów z Wiśniowej  (woj. małopolskie) przyjechała zwiedzić zabytkowy, drewniany  kościół w Haczowie i przy okazji postanowili odwiedzić Bibliotekę mieszczącą się w dawnym haczowskim dworze.

Goście byli zachwyceni odrestaurowanym obiektem. Podziwiali odnowione malowidła, wyposażenie i wystrój pomieszczeń zarówno w zabytkowej, jak i nowoczesnej części budynku. Skierowali słowa uznania pod adresem władz gminnych, gratulując zrealizowanego projektu: „Rewitalizacja zespołu dworsko-parkowego w Haczowie”. Obejrzeli bogaty księgozbiór, okolicznościowe i stałe wystawy  oraz wysłuchali krótkiej historii Dworu i ich właścicieli.

Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i zapewnialiśmy siebie nawzajem o zachowaniu w pamięci wspólnie spędzonych chwil.

Dyrektor GBP w Haczowie

Grażyna Serafin