KSIĄŻKOWY NIEKALENDARZ, czyli kalendarz z wyzwaniem czytelniczym!

20-02-2023 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Szanowni Państwo,

Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie zachęca do wzięcia  udziału w wyzwaniu dotyczącym czytania 7 minut dziennie!

Jest to ciekawa forma upowszechniania i rozwoju czytelnictwa, która odbywa się w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.,  skierowana dla Bibliotek Publicznych.

Zapraszamy chętnych do podjęcia czytelniczych wyzwań na rok 2023 i do odwiedzania wszystkich bibliotek na terenie gminy Haczów.

Na czym polega akcja ? W skrócie – na podejmowaniu comiesięcznych czytelniczych wyzwań. W naszej Bibliotece możecie odebrać specjalną kartę na pieczątki. Dodatkowo w Bibliotece otrzymacie 12 kart z zadaniami na każdy miesiąc, jest to tak zwany NIEKALENDARZ, czyli kalendarz z wyzwaniem czytelniczym na każdy miesiąc to propozycja dla wszystkich, którym potrzebna jest mała zachęta do odwiedzin w bibliotece.

Czytajcie, realizujcie zadania, zbierajcie w zamian pieczątki, uśmiechnięte buźki, cyferki, odciski palców. Po pozytywnym ukończeniu projektu otrzymacie dyplom.

Dyrektor GBP w Haczowie

Wraz z pracownikami