DZIEŃ BIBLIOTEKARZA i BIBLIOTEK

8-05-2020 No Comments blog Grażyna Serafin

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek 2020

inny niż wszystkie

Dziś swoje święto mają wszyscy bibliotekarze!

Dziś również rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”.

Tegoroczne święto Bibliotekarzy i bibliotek jest nieco inne, bez szkolnych wycieczek zabaw, konkursów i uśmiechów milusińskich, ale mimo to pracujemy i pozostajemy w doskonałym towarzystwie czytelników i książek…

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, spokoju, pogody ducha i wzajemnej życzliwości. Życzenia przesyłam również na ręce Bibliotekarzy emerytów, którzy przez wiele lat również dzielnie i sumiennie pracowali dla dobra mieszkańców. Zawsze z pasją i w poczuciu obowiązku krzewili i upowszechniali kulturę,literaturę, wspierali nauczycieli i rodziców w edukacji dzieci i młodzieży, pracując często w bardzo trudnych warunkach.

Dziękujemy wszystkim pracownikom bibliotek pracujących w GBP w Haczowie oraz wszystkim koleżankom i kolegom z zaprzyjaźnionych Bibliotek!

Dyrektor GBP w Haczowie