ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z BIBLIOTEKĄ

11-12-2017 No Comments blog Monika Filak

28 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy społecznej zorganizowano spotkanie integracyjne mające również  charakter edukacyjno-kulturalny. Pracownice biblioteki przygotowały wystawkę książkową i szczegółowo omówiły wyeksponowane gatunki i rodzaje literackie, składające się na  sukcesywnie uzupełniany księgozbiór biblioteczny.

Przedstawiono także program usług kulturalno-oświatowych, świadczonych na bieżąco w  bibliotekach lokalnych. Oto najważniejsze z nich: Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych, Akcja- Narodowe Czytanie, Tydzień Bibliotek, Cała Polska Czyta Dzieciom, Noc Bibliotek, Dzień Kubusia Puchatka.

Dziękujemy pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Haczowie za temat przeprowadzonego projektu uwzględniającego promocję czytelnictwa wśród dorosłych.

Dziękujemy także miłym gościom, którzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie, po to, aby na nowo zaprzyjaźnić się z Biblioteką.

Z poważaniem Grażyna Serafin