WIOSENNE INSPIRACJE W BIBLIOTECE WE WZDOWIE

7-04-2017 No Comments blog Monika Filak

W dniach 23 i 30 marca w GBP w Haczowie Filia we Wzdowie  odbyły się warsztaty plastyczne zainspirowane wiosną i jej kolorami. W zajęciach wzięli udział czytelnicy biblioteki, którzy zapoznali się z różnymi technikami wykonywania kwiatów z bibuły i krepiny. Zrobiono proste formy kwiatów wiosennych takich jak: krokusy, żonkile, drobne różyczki. Sztuka robienia kwiatów z bibuły polegająca na wycinaniu, rolowaniu, skręcaniu i zwijaniu wymaga wiele czasu i cierpliwości, ale daje dużo zadowolenia, szczególnie gdy widzimy końcowe efekty. Te oryginalne kwiaty mogą być wykorzystane do dekoracji palm wielkanocnych, a także naszego najbliższego otoczenia. Dzięki nim możemy poczuć, że wiosna zagościła również w naszych domach.