KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W HACZOWSKIEJ BIBLIOTECE

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W HACZOWSKIEJ BIBLIOTECE
23-06-2020 No Comments blog Grażyna Serafin

Dnia 16 czerwca w GBP w Haczowie odbył się egzamin końcowy z certyfikatem TGLS na poziomie A1z języka angielskiego. Do egzaminu przystąpiły 24 osoby, które rozpoczęły naukę we wrześniu 2019 roku w trybie stacjonarnym i kontynuowały ją, aż do momentu ogłoszenia Komunikatu Ministra Edukacji i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie zawieszenia działalności Instytucji kultury. W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka w szkole językowej była kontynuowana na odległość i w związku z tym każdy uczestnik kursu mógł na bieżąco kontynuować naukę w trybie on-line. Kursy w bibliotece prowadzone są przez lektorów zatrudnionych w Centrum Językowym Cosmopolitan w Krośnie, z którym GBP nawiązała współpracę w 2019 roku. Lektorzy prowadzący kursy w naszej bibliotece  gwarantują pozyskanie kompetencji komunikacyjnych niezbędnych do komunikacji w języku angielskim w życiu codziennym oraz zawodowym.

Obecnie odbywa się dwa kursy językowe z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość i uczestniczy w nich 24 osoby, po 12 osób w jednej grupie. Jednocześnie informujemy, iż 3 lipca naukę rozpoczyna kolejna grupa osób, które zdecydowały na odbycie kursu językowego  w trybie on-line.

Dziękujemy za zainteresowanie kursami organizowanymi w naszej bibliotece i zapraszamy chętnych na kolejne edycje, które mamy nadzieję, będą mogły odbywać się także w trybie stacjonarnym w bibliotece.

 

Dyrektor GBP w Haczowie

o autorze

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *