Dzień Wiosny w Bibliotece w Jasionowie

28-03-2017 No Comments blog Monika Filak

W dniu 21 marca 2017 r. do Gminnej Biblioteki Publicznej oddział w Jasionowie przyszli uczniowie z klasy I ZSZ w Jasionowie wraz z Panią wychowawczynią mgr Elżbietą Knurek.

Dzieci poznały  zasady jakie obowiązują w bibliotece publicznej, zapoznały się z zasadami zapisywania do biblioteki, korzystania z wypożyczalni i czytelni komputerowej, z księgozbiorem, wysłuchały próśb książki i wierszyka o Grzesiu, same również przeczytały fragment książeczki. Uczniowie przynieśli do biblioteki swoje prace plastyczne: wiosenne żabki i portrety ulubionych postaci książkowych.

Na koniec w związku z tym, że był to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny dzieci pokolorowały Panią Wiosnę.

Bardzo się cieszymy z zainteresowania dzieci biblioteką i zapraszamy do częstych odwiedzin.