SPOTKANIE MUZYCZNE W BIBLIOTECE

SPOTKANIE MUZYCZNE W BIBLIOTECE
6-05-2024 No Comments Nowości Grażyna Serafin

25 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Haczowie odbył się kolejny koncert muzyczny Pani Doroty Gierlach. Tym razem Pani Dorota przygotowała prezentację na temat polskiej muzyki lat 90. oraz przekazała najciekawsze i najważniejsze informacje z tego okresu.

Oczywiście prezentacja dotyczyła tylko debiutów piosenkarzy i zespołów muzycznych tamtych lat, ponieważ dorobek jest ogromny i trudno byłoby go przedstawić podczas jednego spotkania.

W przygotowanym repertuarze znalazły się przeboje takich gwiazd polskiej estrady muzycznej jak: Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Jacek Stachurski, Justyna Steczkowska. Wszyscy byliśmy oczarowani tematycznym doborem piosenek oraz przepięknym, czystym i ekspresyjnym wykonaniem utworów.

Dziękujemy za chwile pełne radości, wzruszeń i ogromną dawkę pozytywnych emocji, które mamy nadzieję, będą nam towarzyszyć do następnego spotkania.

Pani Dorota z łatwością i spokojem zmierzyła się z wokalnymi gigantami takimi jak: „Ale jestem„- Anna Maria Jopek, „Kolorowy wiatr”-Edyta Górniak i inne.

Dziękujmy.

Z wyrazami szacunku

Organizatorzy oraz wszyscy uczestnicy koncertu.

o autorze