SPOTKANIE AUTORSKIE W BIBLIOTECE W HACZOWIE

26-09-2022 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Szanowni Państwo,

Dnia 15 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie odbyło się spotkanie autorskie z Panią Edytą Świętek. Spotkanie zorganizowano w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki działających w Polsce, w którym to znamienitym gronie znajduje się również nasza Biblioteka. Dyskusyjny klub Książki, w Haczowie działa już od siedmiu lat i organizuje przynajmniej jedno spotkanie autorskie w danym roku kalendarzowym. Każde z tych spotkań jest wyjątkowe bowiem nasi goście, są wyjątkowi.

Tak razem było podobnie. Pani Edyta Świętek–polska pisarka, pochodząca z Krakowa, autorka powieści obyczajowych, w tym historii z wątkiem kryminalnym oraz sag rodzinnych z historią w tle. Pisarka jest bardzo dobrze znana naszym czytelnikom, ponieważ wszystkie jej dotychczasowe powieści posiadamy w zbiorach naszej biblioteki łącznie z filiami.

Dziękujemy Pani Edycie Świętek za wspaniałe spotkanie, pełne wspomnień i wzruszeń oraz ciekawych opowieści z życia autorki. Dziękujemy także Pani moderatorce Dyskusyjnych Klubów Książki w Rzeszowie, Pani Marcelinie Janisz za to, że przychyliła się pozytywnie do naszej prośby i po raz kolejny dała nam szansę spotkania sam na sam z ulubionym polskim pisarzem. Dziękujemy również wszystkim osobom uczestniczącym w spotkaniu, bo dzięki ich obecności spotkanie z drugim człowiekiem ma sens.

Dyrektor GBP w Haczowie

Grażyna Serafin