PODSUMOWANIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO

PODSUMOWANIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO
30-06-2023 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Dnia 20 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie odbyło się przemiłe spotkanie z udziałem dzieci przedszkolnych z Ochronki św. Józefa w Haczowie. Wizyta wiązała się ściśle z podsumowaniem i rozstrzygnięciem całorocznego konkursu recytatorskiego.   Pomysłodawcami i organizatorami konkursu recytatorskiego były mgr s. Marzena Wątroba (dyrektor) wraz z Paniami wychowawczyniami.

Dzieci przedszkolne we wszystkich grupach wiekowych miały szansę brania udziału w konkursie, recytując wiersze tematycznie związane z wszystkimi porami roku: wiosna, lato, jesień, zima.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym pięknym wydarzeniu, ponieważ jest to dobry początek dla każdego przedszkolaka, dający impuls do rozbudzenia w sobie pasji czytania, ale także rozwijania talentów, pasji i zainteresowań także poprzez indywidualną recytację wierszy.   

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu, co występu wszystkich dzieci, zarówno tych najmłodszych, jak i troszeczkę starszych. Dzieci były radosne, uśmiechnięte, dobrze przygotowane i chętne.

Jeszcze raz dziękujemy siostrze dyrektorce i wszystkim Paniom wychowawczyniom, rodzicom i oczywiście dzieciom, które odegrały tu główną rolę.

Dyrektor GBP w Haczowie

Wraz z pracownikami

o autorze