Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek oraz Dzień Pluszowego Misia w bibliotece w Jasionowie.

15-12-2023 No Comments Nowości Grażyna Serafin

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest 6 listopada a Dzień pluszowego Misia 25 listopada.

W związku z tymi dwoma bardzo przyjemnymi świętami do Biblioteki
w Jasionowie przyszły dzieci z Ochronki Św. Józefa w Jasionowie. Już na placu pod biblioteką czekała na nich niespodzianka i aby znaleźć drogę do drzwi biblioteki dzieci musiały odnaleźć wszystkie zagadki zostawione przez Psotnego Misia, oraz wykonać zadania, które Miś dla nich wymyślił. Dzieci poradziły sobie wspaniale z zadaniami i bez trudu odnalazły drogę. W bibliotece dzieci spędziły czas na rozmowach, opowieściach o swoich najlepszych pluszowych przyjaciołach, czytaniu opowieści o Kubusiu Puchatku, oraz przyczepianiu z zamkniętymi oczami kokardki misiowi. Na koniec każdy dostał słodki upominek i naklejkę.

Dziękuję bardzo Siostrze Dyrektor Ochronki Św. Józefa w Jasionowie, Paniom nauczycielkom, oraz dzieciom, które zawsze chętnie odwiedzają bibliotekę.

Monika Filak