Warsztaty Bożonarodzeniowe w Bibliotece w Trześniowie

21-12-2016 No Comments blog Monika Filak

Zaczęły się przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W bibliotece w Trześniowie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe.  Zajęcia odbywały się w cyklach cotygodniowych. Rozpoczęły się 30 listopada i trwały przez 3 kolejne tygodnie do 14 grudnia.

Udział mogli brać wszyscy chętni bez ograniczeń wiekowych, zarówno dzieci jaki i dorośli. Wspólne spotkania miały na celu integrację  czytelników, kreatywne wykorzystanie wolnego czasu oraz pobudzanie wyobraźni plastycznej uczestników. . Dzieci chętnie poznawały techniki składania łańcuchów z bibuły, wycinania gwiazdek oraz choinek, najwięcej satysfakcji przyniosły małym artystom gwiazdki z papieru które bardzo chętnie wyklejały cekinami i brokatem, każda   wyszła  inna i wyjątkowa. Dorośli wykonywali ozdoby szydełkowe. Wykonane prace wprowadziły nastrój świąteczny i udekorowały czytelnię.