WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W BIBLIOTECE W TRZEŚNIOWIE

9-01-2019 No Comments blog Monika Filak
Warsztaty bożenarodzeniowe w bibliotece w Trześniowie.
Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych w roku. Nieodzownym elementem tych świąt są piękne ozdoby i dekoracje które cieszą oczy swą różnorodnością kolorów, kształtów i pomysłów.
W celu przypomnienia i zaprezentowania technik tworzenia ozdób bożenarodzeniowych biblioteka w Trześniowie zorganizowała warsztaty, które odbyły się w dniach 13 i 19 grudnia. Udział w nich wzięli zarówno dorośli jak i dzieci. Wspólne spotkania miały na celu integrację czytelników, wykorzystanie zdolności plastycznych jak również kreatywne wykorzystanie wolnego czasu. Żołędzie, szyszki, orzechy, gałązki jodły bombki, kokardy, papier i farby to idealne połączenie które stworzyło te wspaniałe ozdoby i dekoracje świąteczne. Powstałe piękne wianki i stroiki –  powodowały zachwyt i uśmiech na twarzy uczestniczek,  bo cóż bardziej cieszy niż własnoręcznie wykonana ozdoba?

Bożena Krępulec