Spotkanie z teatrem w Jasionowie

17-12-2018 No Comments blog Monika Filak

W dniu 13 grudnia do Domu Ludowego w Jasionowie przyjechał Teatr Edukacji i Profilaktyki „MASKA” z Krakowa. Organizatorem spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie filia w Jasionowie. Na spektakl pt. „Nadchodzące święta każdy zapamięta!” zaproszeni zostali najmłodsi mieszkańcy miejscowości.

Główną bohaterką przedstawienia była Zosia, która twierdziła że Święty Mikołaj nie istnieje i była zła, że inne dzieci w niego wierzą. Ponadto Zosia była bardzo niegrzeczna i niemiła dla rodziców oraz koleżanek i kolegów.

Na szczęście Święta to taki czas kiedy nawet największa złośnica może się poprawić, a niedowiarek może spotkać….?

Dziękujemy wszystkim za obecność i aktywny udział w spektaklu oraz miłą atmosferę. Dziękujemy również  nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Jasionowie, którzy przyszli wraz ze swoimi wychowankami.

Pracownice GBP filia  w Jasionowie