PRZEZ KSIĄŻKĘ DO SERCA

19-02-2019 No Comments blog Monika Filak

Walentynki to wyjątkowe święto – święto wszystkich zakochanych. Z tej okazji w Gminnej Bibliotece Publicznej filia w Jasionowie została zorganizowana akcja p.t. „PRZEZ KSIĄŻKĘ DO SERCA”. Aby przekonać czytelników, że zakochać można się nie tylko w drugim człowieku ale również w literaturze, przygotowany został kącik z najnowszymi jak i tymi nieco już starszymi bestsellerami o prawdziwej miłości. Czytelnicy chętnie sięgali po przygotowane na tę okazję tytuły, nierzadko po te starsze podkreślając, że miłość nie ulega przeterminowaniu. Walentynki to również czas, kiedy robimy swoim najbliższym niespodzianki. Tak też było i u nas, kiedy to do biblioteki przyszła czytelniczka z  walentynkową laurką dla pani bibliotekarki.

Serdecznie wszystkim dziękuję  za życzliwość  i mile spędzony czas!

Monika Filak