Pracownia Orange dla naszej Gminy

Pracownia Orange dla naszej Gminy
6-10-2017 No Comments blog Monika Filak

Wywalczmy razem Pracownie Orange dla Gminy Haczów!

Do konkursu organizowanego przez Fundację Orange został złożony projekt z Haczowa na utworzenie Pracowni Orange. Projekt przeszedł etap wstępny i awansował do fazy głównej konkursu, w której odbywa się głosowanie internetowe. Do konkursu głównego awansowało 65 miejscowości a Pracownia powstanie w 25 miejscowościach z największą ilością oddanych głosów. Czym miałaby być Pracownia Orange w Haczowie?

„Polegałoby to na tym, że Fundacja Orange wyremontuje salę i kompletnie ją wyposaży w komputery, konsole, telewizor lcd, projektor z nagłośnieniem, roboty lofi i pełne umeblowanie. Pracownia służyłaby wszystkim mieszkańcom Gminy i dostępna byłaby codziennie od poniedziałku do piątku. Chcemy by była to świetlica, gdzie dzieciaki będą mogły spędzić wolny czas, uczyć się tam i bawić, chcemy prowadzić tam zajęcia dla seniorów, zorganizować kursy grafiki i podstaw programowania, chcemy edukować starszych ludzi, pokazać im e-administrację i nauczyć korzystania z sieci. Byłoby to też rewelacyjne miejsce do organizacji wieczorów filmowych, wspólnego oglądania meczów czy organizacji konferencji.” – mówi jeden z inicjatorów wniosku.

Do tego, żeby Pracownia powstała potrzebnych jest jak najwięcej głosów w głosowaniu internetowym. Głosować można poprzez facebooka i mailowo (jeśli ktoś posiada maila i facebooka, może oddać dwa głosy jednego dnia). Głosowanie nie jest przypisane do adresu IP, więc głosy oddać może każdy domownik, uczeń szkoły czy pracownik instytucji. Co ważne, głosować można codziennie, tak aby uzyskać jak największą ilość głosów. Głosowanie trwa do 20 października 2017 r. Prosimy wszystkich mieszkańców Gminy Haczów i wszystkich przyjaciół o włączenie się w głosowanie i wywalczenie Pracowni Orange dla naszej Gminy. Pracownia służyć będzie wszystkim, od dzieciaków, poprzez stowarzyszenia, kluby, placówki oświatowe. Jest to szansa na stworzenie bardzo atrakcyjnego miejsca, które znacznie podniesie poziom innowacyjności w Haczowie. Aby zagłosować na Pracownię Orange w Haczowie, należy kliknąć w link poniżej, który kieruje bezpośrednio do głosowania a następnie zagłosować poprzez logowanie do facebooka lub wpisanie maila. Ważne, by po głosowaniu mailowym wejść na swoją skrzynkę mailową i potwierdzić głosowanie klikając w link, który zostanie przysłany od Pracowni Orange. Jeszcze raz bardzo prosimy o głosy! Dziękujemy!

Link do głosowania: https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,272,haczow.html

o autorze

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *