Mamy stronę internetową i logo

16-05-2016 No Comments blog Monika Filak

Z radością informujemy, że od 1 maja 2016 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie uruchomiła własną stronę internetową www.biblioteka.haczow.pl

Pragniemy  aby nasza strona ułatwiała i wspierała  komunikację z czytelnikami, jak również była nowoczesnym narzędziem promocji biblioteki. Dzięki stronie użytkownik ma dostęp do informacji o działalności biblioteki, oraz jej zasobów zawartych w katalogu on-line.

To jeszcze nie koniec naszych zmian na lepsze, oprócz strony internetowej mamy kolejną wizytówkę – nasze logo.

Jest to obraz otwieranej książki, co nawiązuje do podstawowej działalności biblioteki. Kolorowe kartki na białym tle wskazują zarówno na różnorodność literatury jaką dysponujemy, jak i gustów naszych czytelników.

Serdecznie dziękujemy Panu Dominikowi Kaszuba oraz Panu Łukaszowi Cywickiemu za wkład jaki włożyli w rozwój naszej biblioteki w postaci strony internetowej i loga.

Naszych czytelników zapraszamy do odwiedzania biblioteki zarówno w placówkach w całej gminie jak i wirtualnie na stronie www.biblioteka.haczow.pl

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Haczowie

Helena Domaradzka wraz z pracownikami