FERIE w BIBLIOTECE w JABŁONICY POLSKIEJ

6-03-2019 No Comments blog Grażyna Serafin
Ferie w Bibliotece w Jabłonicy Polskiej

W okresie ferii zimowych w dniu 20 lutego 2019 r. w Bibliotece w Jabłonicy Polskiej na warsztatach spotkały się młode czytelniczki. Wykonały kolorowe zawieszki, wykorzystując do tego celu różnego rodzaju kolorowe i ozdobne papiery. Z przygotowanych wcześniej szablonów odrysowały ptaszki i kwiatuszki, a następnie według własnego pomysłu je ozdobiły i przymocowały do sznurka. Efekty prac były zachwycające. Takie wiosenne łańcuchy mogą być wspaniałą ozdobą okna lub pokoju.

Po krótkiej przerwie na poczęstunek dziewczynki czytały na głos fragmenty książki Joanny Olech pt.: „Dynastia Miziołków”. Okazała się bardzo zabawna, co wprowadziło wszystkich w doskonały nastrój.

Na zakończenie nasze uczestniczki zagrały w gry planszowe oraz poukładały puzzle.

Spotkanie było bardzo udane. Dziękuję wszystkim za przybycie.

Marzena Kielar