Biblioteka Publiczna we Wzdowie – „Czwartkowe spotkania”

12-03-2018 No Comments blog Monika Filak

W dniach 15.02  i 1.03.2018 w bibliotece publicznej odbyły się kolejne zajęcia plastyczne,

w których udział wzięli członkowie Koła Przyjaciół Biblioteki Szkoły Podstawowej we Wzdowie.

Podczas zajęć uczniowie bardzo chętnie wykonywali ozdoby z papieru, ale także służyli pomocą w czynnościach związanych z selekcją księgozbioru. Mimo siarczystego mrozu za oknem w bibliotece panowała już wiosenna atmosfera, o czym świadczą wykonane prace plastyczne.

Podjęta współpraca biblioteki publicznej i szkolnej ma bardzo duże znaczenie, również

w zakresie wyrabiania u uczniów nawyku korzystania ze zbiorów oraz usług różnych  bibliotek. Ma wpływ także na kształtowanie i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych.

Bardzo cenimy tę współpracę i mamy nadzieję na jej dalszą kontynuację.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników oraz dla Pani Sylwii Luteckiej

za wielkie zaangażowanie.

Bożena Krępulec