WARSZTATY W BIBLIOTECE W JABŁONICY POLSKIEJ

Warsztaty w Bibliotece w Jabłonicy Polskiej
W dniu 20 grudnia 2018 r. w Bibliotece w Jabłonicy Polskiej odbyły się warsztaty tworzenia ozdób bożonarodzeniowych. Odbyły się one w dwóch turach. Dzieci z pierwszej grupy przy użyciu papieru, nożyczek i kleju wyczarowały piękne, przestrzenne  aniołki i choinki. Druga grupa warsztatowa wykonała szopkę  bożonarodzeniową. Z przygotowanych wcześniej szablonów młodzież powycinała postaci Maryi, Józefa oraz Dzieciątka, a następnie umieściła w przyozdobionej drewnianej ramce.
Praca przebiegała w bardzo radosnej i serdecznej atmosferze a świątecznego klimatu Naszemu spotkaniu nadały kolędy, które pięknie zaśpiewały dziewczynki z klasy drugiej.
Efekty prac są zachwycające, co można podziwiać na załączonej fotorelacji.                                                                                                                                          Marzena Kielar