WARSZTATY RĘKODZIELNICZE w BIBLIOTECE W TRZEŚNIOWIE

30-01-2020 Brak komentarzy blog Grażyna Serafin

„Z pasją i inspiracją”

„Z pasją i inspiracją” pod takim hasłem spotykamy we wtorki w bibliotece w Trześniowie na warsztatach rękodzieła. Spotkania te pozwalają projektować i tworzyć nowe ciekawe wzory, rozwijają kreatywność, pozwalają na stworzenie oryginalnych dekoracji i prezentów dla najbliższych.

Razem spędzony czas to także promowanie nowości wydawniczych znajdujących się w bibliotece i dyskusja na temat ostatnio przeczytanych książek.

Listopadowe i grudniowe spotkania grupy zaowocowały wyprodukowaniem szydełkowych ozdób : gwiazdek i aniołków,  które ozdobiły choinki w naszym kościele.

Jeżeli masz wolny czas i chcesz spróbować swoich umiejętności to przyjdź we wtorek  przed południem do biblioteki – zapraszamy.

Bożena Krępulec

o autorze