„BABCIA CZYTA DZIECIOM”

29-01-2018 No Comments blog Monika Filak

Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie filia w Malinówce

„BABCIA CZYTA DZIECIOM”

W dniu 22.01.2018r zaproszono do biblioteki stałą czytelniczkę babcię Irenę, która czytała dzieciom z klas od I do III książkę pt. „Wiersze mojego dzieciństwa”. Niektóre wiersze rozbawiły dzieci np. :„Małpa w kąpieli”, „Paweł i Gaweł”, „Sroka i Lis”, inne pouczyły np.: „Przyjaciele”, „Chory kotek”, „Lis  i Kozieł”, a jeszcze inne pokazały czego unikać i jak prawidłowo postępować. Dzięki odpowiednio dobranej intonacji i barwy głosu babci dzieci przeniosły się w świat bohaterów i ich przygód.
Czas na czytaniu upłynął bardzo szybko i przyjemnie, a uśmiech na twarzach dzieci utwierdził nas w przekonaniu, że spotkanie się udało. Na zakończenie były podziękowania i słodkości.

Urszula Chrobak