HACZÓW LAT 90. W OBIEKTYWIE ANDRZEJA JÓZEFCZYKA

21-06-2024 No Comments Nowości Grażyna Serafin

20 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. „Haczów lat 90. W obiektywie Andrzeja Józefczyka”.

Wystawę zorganizowano w ramach projektu BLISKO jako kolejną inicjatywę oddolną mieszkańców gminy Haczów wyłonioną w drodze konkursu ogłoszonego przez Bibliotekę.

Bardzo dziękujemy gościom za przybycie i za aktywny udział. Dziękujemy za zainteresowanie tematyką oraz za wyrazy uznania skierowane pod adresem autora.

Pan Andrzej Józefczyk ciekawie opowiadał o swojej pracy dziennikarskiej i fotoreporterskiej. Zwracał uwagę na historyczny, społeczny i kulturalny aspekt wydarzeń ujętych w fotografii.

Dziękujemy Panu Damianowi Kierek za współpracę przy zorganizowaniu wystawy oraz za przygotowanie fotorelacji.

Dyrektor GBP w Haczowie

wraz z pracownikami