TEART W LITERATURZE I LITERATURA W TEATRZE- WARSZTATY

17-09-2024 No Comments Nowości Grażyna Serafin

13 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie odbyły się warsztaty teatralne pn. „teatr w literaturze i literatura w teatrze”.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu BLISKO, jako inicjatywa oddolna wyłoniona w drodze konkursu skierowanego do mieszkańców Gminy Haczów przez Gminną Biblioteke Publiczną .

Warsztaty poprowadził Pan Sebastian Jakubczyk wraz z członkami grupy teatralnej FIGLE FIGLE. Do zadania włączyła się DH „Płomyki” pod kierownictwem Pani Dominiki Bobola oraz przedstawiciele działającej grupy teatralnej.

Bardzo dziękujemy Panu Sebastianowi Jakubczykowi, prowadzącemu zajęcia, aktorom, Pani Dominice Bobola, ale przede wszystkim uczestnikom spotkania za zapał, zaangażowanie i ich pozytywną reakcję na wystosowane zaproszenie.

Zarówno, uczestnicy, jaki i osoby prowadzące warsztaty są zgodne co do tego, że należy kontynuować rozpoczętą inicjatywę, dopóki panuje zapał i chęć rozwijania pasji i talentów rozpoznanych wśród młodych mieszkańców Haczowa.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniaego pomysłu.

Dyrektor GBP w Haczowie

Grażyna Serafin