BEZPŁATNY KUR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Bezpłatny kurs języka

w Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie

Zapraszamy osoby powyżej 25 roku życia ,zarówno pracujące jak i bezrobotne

(wykształcenie bez znaczenia ) na kurs j. angielskiego, który rozpocznie się we wrześniu.

Zapisy prowadzą pracownicy biblioteki w  GBP w Haczowie.

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu we wszystkich bibliotekach gminnych  (filiach)

ZAPRASZAMY –    Centrum językowe z siedzibą –  Krosno ul. Mickiewicza 31 II piętro

Język odzwierciedla kulturę, poglądy, poczucie humoru zachowania społeczne i wiele więcej informacji. Ucząc się języka obcego nie wystarczy pojąć słówek i gramatyki trzeba jeszcze poznać kulturę kraju z którego ten język pochodzi. Dzięki temu w pełni będziemy mogli cieszyć się ze znajomości języka obcego. Dzięki naszym lekcjom nie tylko nauczysz się mówić po angielsku ale też nauczymy Cię myśleć w tym języku. Dwoje obywateli Wielkiej Brytanii oraz lektor który spędził w Wielkiej Brytanii przeszło 5 lat oprócz nauki języka, pokażą Ci kulturę angielską, literaturę, oswoją z humorem and much more 🙂 We’ll teach you how to think in english !”(źródło- Centrum Językowe Cosmopolitan)

o autorze